farmOS Conservation Planner (1.0.1) - en to bo translation catalogue (26 entries)

en: Next
bo: འོག་མ

en: Status
bo: གནས་སྟངས

en: Submit
bo: ཡར་སྤྲོད

en: Type
bo: རིགས

en: Description
bo: གསལ་བཤད

en: Comments
bo: དཔྱད་གཏམ

en: Yes
bo: ཡིན

en: No
bo: མིན

en: Date
bo: ཚེས་གྲངས

en: Search
bo: འཚོལ

en: Reset
bo: བསྐྱར་སྒྲིག

en: Name
bo: མིང

en: Back
bo: ཕྱིར་ལོག

en: Label
bo: ཁ་བྱང

en: Default
bo: སྔར་ཡོད

en: Notes
bo: ཞར་མཆན།

en: ID
bo: ཨང་རྟགས

en: Continue
bo: མུ་མཐུད

en: Email
bo: གློག་ཡིག

en: State
bo: （ཞིང་། /ཁུལ། /དམིགས་ཁུལ།）

en: Desc
bo: ཇེ་དམའ

en: Other
bo: གཞན

en: Sort by
bo: གོ་རིམ་གཞི་འཛིན་ས།

en: Apply
bo: རེ་ཞུ།

en: Upload logo image
bo: ཁ་རྟགས་ཀྱི་པར་རིས་ཡར་སྤྲོད་པ

en: Asc
bo: ཇེ་མཐོ
