farmOS Conservation Planner (1.0.1) - en to ca translation catalogue (44 entries)

en: Next
ca: Següent

en: Status
ca: Estat

en: Submit
ca: Envia

en: Type
ca: Tipus

en: Manager
ca: Gestor

en: Description
ca: Descripció

en: Email settings
ca: Configuració del correu electrònic

en: Comments
ca: Comentaris

en: Yes
ca: Sí

en: Date
ca: Data

en: Search
ca: Cerca

en: Reset
ca: Reinicialitza

en: Name
ca: Nom

en: Back
ca: Enrere

en: Label
ca: Etiqueta

en: Default
ca: Per defecte

en: Continue
ca: Continua

en: Email
ca: Correu electrònic

en: Introduction
ca: Introducció

en: Phone
ca: Telèfon

en: State
ca: Estat

en: Other
ca: Altres

en: Property
ca: Propietat

en: City
ca: Ciutat

en: Postal code
ca: Codi postal

en: Sort by
ca: Ordena per

en: Georgia
ca: Geòrgia

en: Female
ca: Femella

en: Apply
ca: Aplica

en: New Jersey
ca: Nova Jersey

en: New Mexico
ca: Nou Mèxic

en: New York
ca: Nova York

en: North Carolina
ca: Carolina del Nord

en: North Dakota
ca: Dakota del Nord

en: South Carolina
ca: Carolina del Sud

en: South Dakota
ca: Dakota del Sud

en: Rating
ca: Valoració

en: Not applicable
ca: No aplicable

en: Upload logo image
ca: Carrega una imatge de logotip

en: Water
ca: Aigua

en: Logo path
ca: Camí del logotip

en: Boundary
ca: Límit

en: Displaying @start - @end of @total
ca: Es mostren @start - @end de @total

en: Livestock
ca: Bestiar
