farmOS Conservation Planner (1.0.1) - en to el translation catalogue (34 entries)

en: Next
el: Επόμενο

en: Status
el: Κατάσταση

en: Submit
el: Υποβολή

en: Type
el: Τύπος

en: Description
el: Περιγραφή

en: Email settings
el: Ρυθμίσεις email

en: Comments
el: Σχόλια

en: Yes
el: Ναι

en: No
el: Όχι

en: Date
el: Ημερομηνία

en: Search
el: Αναζήτηση

en: Reset
el: Επαναφορά

en: Name
el: Όνομα

en: Back
el: Πίσω

en: Label
el: Ετικέτα

en: Default
el: Προεπιλεγμένο

en: Notes
el: Παρατηρήσεις

en: Continue
el: Συνέχεια

en: Introduction
el: Εισαγωγή

en: Phone
el: Τηλέφωνο

en: State
el: Κατάσταση

en: Desc
el: Φθί

en: Other
el: Άλλο

en: City
el: Πόλη

en: Postal code
el: Ταχυδρομικός κώδικας

en: Sort by
el: Ταξινόμηση κατά

en: Georgia
el: Γεωργία

en: Review
el: Επισκόπηση

en: Reason
el: Αιτία

en: Apply
el: Εφαρμογή

en: Not applicable
el: Μη εφαρμόσιμο

en: Upload logo image
el: Ανέβασμα εικόνας λογοτύπου

en: Asc
el: Αύξ

en: Logo path
el: Διαδρομή λογότυπου
