farmOS Conservation Planner (1.0.1) - en to es translation catalogue (53 entries)

en: Next
es: Siguiente

en: Status
es: Estado

en: Submit
es: Enviar

en: Type
es: Tipo

en: Manager
es: Administrador

en: Description
es: Descripción

en: Email settings
es: Configuración de correo electrónico

en: Comments
es: Comentarios

en: Yes
es: Sí

en: Date
es: Fecha

en: Search
es: Buscar

en: Reset
es: Restablecer

en: Name
es: Nombre

en: Back
es: Atrás

en: Label
es: Etiqueta

en: Default
es: Por defecto

en: Notes
es: Notas

en: Continue
es: Continuar

en: Email
es: Correo electrónico

en: Introduction
es: Introducción

en: Phone
es: Teléfono

en: State
es: Estado

en: Other
es: Otro(s)

en: Personal information
es: Información personal

en: Property
es: Propiedad

en: Street
es: Calle

en: City
es: Ciudad

en: Postal code
es: Código postal

en: Sort by
es: Ordenar por

en: Female
es: Femenino

en: Review
es: Revisión

en: Reason
es: Razón

en: Apply
es: Aplicar

en: New Jersey
es: Nueva Jersey

en: New Mexico
es: Nuevo México

en: New York
es: Nueva York

en: North Carolina
es: Carolina del Norte

en: North Dakota
es: Dakota del Norte

en: Oregon
es: Oregón

en: South Carolina
es: Carolina del Sur

en: South Dakota
es: Dakota del Sur

en: West Virginia
es: Virginia Occidental

en: Farm
es: Granja

en: Rating
es: Votación

en: Not applicable
es: No aplicable

en: Staff
es: Personal

en: Upload logo image
es: Cargar la imagen del logo

en: Property information
es: Información del bien inmueble

en: Water
es: Agua

en: Logo path
es: Ruta del logo

en: Boundary
es: Límite

en: Displaying @start - @end of @total
es: Mostrando @start - @end de @total

en: Land asset
es: Recurso de suelo
