farmOS Conservation Planner (1.0.1) - en to hy translation catalogue (21 entries)

en: Next
hy: Հաջորդը

en: Status
hy: Կարգավիճակ

en: Submit
hy: Կիրառել

en: Type
hy: Տեսակ

en: Description
hy: Նկարագրություն

en: Email settings
hy: Էլ-հասցեի կարգավորումներ

en: Comments
hy: Մեկնաբանություններ

en: Yes
hy: Այո

en: No
hy: Ոչ

en: Date
hy: Ամսաթիվ

en: Search
hy: Որոնել

en: Reset
hy: Վերականգնել

en: Name
hy: Անուն

en: Back
hy: Հետ

en: Label
hy: Պիտակ

en: Default
hy: Լռելյայն

en: Continue
hy: Շարունակել

en: Email
hy: Էլ. փոստ

en: Sort by
hy: Դասակարգել ըստ

en: Georgia
hy: Վրաստան

en: Logo path
hy: Լոգոյի հասցե
