farmOS Conservation Planner (1.0.1) - en to lv translation catalogue (73 entries)

en: Next
lv: Tālāk

en: Status
lv: Statuss

en: Submit
lv: Apstiprināt

en: Type
lv: Veids

en: Manager
lv: Vadītājs

en: Description
lv: Apraksts

en: Email settings
lv: E-pasta iestatījumi

en: Comments
lv: Komentāri

en: Yes
lv: Jā

en: No
lv: Nē

en: Date
lv: Datums

en: Search
lv: Meklēt

en: Reset
lv: Attīrīt

en: Name
lv: Nosaukums

en: Back
lv: Atpakaļ

en: Label
lv: Etiķete

en: Default
lv: Noklusējuma

en: Continue
lv: Turpināt

en: Email
lv: E-pasts

en: Phone
lv: Telefona numurs

en: State
lv: Stāvoklis

en: Desc
lv: Dilst.

en: Other
lv: Citi

en: Street
lv: Iela

en: City
lv: Pilsēta

en: Postal code
lv: Pasta indekss

en: Sort by
lv: Kārtot pēc

en: Georgia
lv: Gruzija

en: Apply
lv: Apstiprināt

en: Alaska
lv: Aļaska

en: Arkansas
lv: Arkanzasa

en: California
lv: Kalifornija

en: Colorado
lv: Kolorado

en: Connecticut
lv: Konektikuta

en: Delaware
lv: Delavera

en: Hawaii
lv: Havaju salas

en: Idaho
lv: Aidaho

en: Illinois
lv: Ilinoisa

en: Iowa
lv: Aiova

en: Kansas
lv: Kanzasa

en: Kentucky
lv: Kentuki

en: Louisiana
lv: Luiziāna

en: Maine
lv: Mena

en: Maryland
lv: Marilenda

en: Massachusetts
lv: Masačūsetsa

en: Michigan
lv: Mičigana

en: Minnesota
lv: Minesota

en: Mississippi
lv: Misisipi

en: Missouri
lv: Misūri

en: New Hampshire
lv: Ņūhempšīra

en: New Jersey
lv: Ņūdžersija

en: New Mexico
lv: Ņūmeksika

en: New York
lv: Ņujorka

en: North Carolina
lv: Ziemeļkarolīna

en: North Dakota
lv: Ziemeļdakota

en: Oregon
lv: Oklahoma

en: Pennsylvania
lv: Pensilvānija

en: Rhode Island
lv: Rodailenda

en: South Carolina
lv: Dienvidkarolīna

en: South Dakota
lv: Dienvidkarolīna

en: Tennessee
lv: Tenesī

en: Texas
lv: Teksasa

en: Utah
lv: Jūta

en: Vermont
lv: Vērmonta

en: Virginia
lv: Virdžīnija

en: Washington
lv: Vašingtona

en: West Virginia
lv: Rietumvirdžīnija

en: Wisconsin
lv: Viskonsina

en: Wyoming
lv: Vaiominga

en: Rating
lv: Reitings

en: Not applicable
lv: Nav piemērojams

en: Upload logo image
lv: Augšupielādēt logo attēlu

en: Logo path
lv: Logo ceļš
