farmOS Conservation Planner (1.0.1) - en to mg translation catalogue (9 entries)

en: Next
mg: Manaraka

en: Status
mg: Toetra

en: Submit
mg: Manaiky

en: Type
mg: Karazana

en: Description
mg: Andinindininy

en: Comments
mg: Heviteny

en: Yes
mg: Eny

en: No
mg: Tsia

en: Search
mg: Karoka
