farmOS Conservation Planner (1.0.1) - en to or translation catalogue (8 entries)

en: Next
or: ପର

en: Status
or: ଅବସ୍ଥିତି

en: Type
or: ପ୍ରକାର

en: Description
or: ବର୍ଣ୍ଣନା

en: Search
or: ସନ୍ଧାନ କରନ୍ତୁ

en: Default
or: ପୂର୍ବନିର୍ଦ୍ଧାରିତ

en: Email
or: ଇ-ମେଲ

en: Logo path
or: ପ୍ରତୀକ ପଥ
