farmOS Conservation Planner (1.0.1) - en to os translation catalogue (13 entries)

en: Next
os: Дарддæр

en: Status
os: Статус

en: Type
os: Тип

en: Description
os: Афыст

en: Comments
os: Комментари

en: Yes
os: Ойы

en: No
os: Нæйы

en: Date
os: Датæ

en: Search
os: Агуырд

en: Reset
os: Раздæрау

en: Name
os: Ном

en: Label
os: Нысан

en: Default
os: Æнæивд
