farmOS Conservation Planner (1.0.1) - en to sq translation catalogue (15 entries)

en: Status
sq: Gjendja

en: Submit
sq: Dërgo

en: Type
sq: Lloji

en: Description
sq: Përshkrimi

en: Comments
sq: Komente

en: Yes
sq: Po

en: No
sq: Jo

en: Date
sq: Data

en: Search
sq: Kërko

en: Reset
sq: Rifillo

en: Name
sq: Emri

en: Default
sq: E Paracaktuar

en: Continue
sq: Vazhdo

en: Other
sq: Tjetër

en: Upload logo image
sq: Ngarko figurën logo
