farmOS Conservation Planner (1.0.1) - en to sv translation catalogue (47 entries)

en: Next
sv: Nästa

en: Submit
sv: Skicka

en: Type
sv: Typ

en: Manager
sv: Administratör

en: Description
sv: Beskrivning

en: Email settings
sv: Inställningar för e-post

en: Comments
sv: Kommentarer

en: Yes
sv: Ja

en: No
sv: Nej

en: Date
sv: Datum

en: Search
sv: Sök

en: Reset
sv: Återställ

en: Name
sv: Namn

en: Back
sv: Tillbaka

en: Label
sv: Etikett

en: Default
sv: Förvald

en: Notes
sv: Anteckningar

en: Continue
sv: Fortsätt

en: Email
sv: E-post

en: Phone
sv: Telefon

en: State
sv: Läge

en: Desc
sv: Fallande

en: Other
sv: Övriga

en: Property
sv: Attribut

en: Street
sv: Gata

en: City
sv: Stad

en: Postal code
sv: Postnummer

en: Sort by
sv: Sortera efter

en: Georgia
sv: Georgien

en: Female
sv: Kvinna

en: Review
sv: Granska

en: Reason
sv: Orsak

en: Apply
sv: Applicera

en: California
sv: Kalifornien

en: New Mexico
sv: Nya Mexiko

en: Farm
sv: Gård

en: Rating
sv: Betyg

en: Not applicable
sv: Ej tillämpligt

en: Upload logo image
sv: Ladda upp logotypbild

en: Water
sv: Vatten

en: Municipality
sv: Kommun

en: Goals
sv: Mål

en: Asc
sv: Stigande

en: Logo path
sv: Sökväg till logotyp

en: Displaying @start - @end of @total
sv: Visar @start - @end av @total

en: farmOS Contrib
sv: farmOS Bidrag

en: Farm name
sv: Gårdsnamn
