farmOS Conservation Planner (1.0.1) - en to te translation catalogue (25 entries)

en: Next
te: తరువాత

en: Status
te: స్థితి

en: Submit
te: దాఖలు చెయ్యి

en: Type
te: రకం

en: Manager
te: నిర్వాహకుడు

en: Description
te: వివరణ

en: Email settings
te: ఈమెయిలు అమరికలు

en: Comments
te: వ్యాఖ్యలు

en: Yes
te: అవును

en: No
te: కాదు

en: Date
te: తేదీ

en: Search
te: వెతుకు

en: Name
te: పేరు

en: Back
te: వెనక్కి

en: Label
te: లేబుల్

en: Default
te: అప్రమేయం

en: Continue
te: కొనసాగించు

en: Email
te: ఈమెయిలు

en: Introduction
te: పరిచయం

en: State
te: రాష్ట్రం

en: Other
te: ఇతర

en: City
te: నగరం

en: Georgia
te: జార్జియా

en: Reason
te: కారణం

en: Apply
te: ఆపాదించు
