farmOS Conservation Planner (1.0.1) - en to ug translation catalogue (16 entries)

en: Next
ug: كېيىنكى

en: Status
ug: ھالەت

en: Submit
ug: يوللاش

en: Type
ug: تىپى

en: Description
ug: بايانى

en: Comments
ug: ئىنكاسلار

en: Reset
ug: ئەسلىگە قايتۇرۇش

en: Name
ug: ئىسىم

en: Label
ug: بەلگە

en: Default
ug: سۈكۈتتىكى

en: Email
ug: ئېلخەت

en: ,
ug: ،

en: Introduction
ug: كىرىش سۆز

en: Other
ug: باشقا

en: Sort by
ug: تىزىش

en: Apply
ug: قوللىنىش
