farmOS Conservation Planner (1.1.0) - en to az translation catalogue (36 entries)

en: Next
az: İrəli

en: Status
az: Vəziyyət

en: Submit
az: Təqdim

en: Type
az: Növ

en: Description
az: İzahat

en: Email settings
az: Email quraşdırmaları

en: Comments
az: Şərhlər

en: Yes
az: Bəli

en: No
az: Xeyir

en: Overview
az: Ümumi baxış

en: Date
az: Tarix

en: Search
az: Axtarış

en: Reset
az: Sıfırlayın

en: Name
az: Ad

en: Back
az: Geri

en: Default
az: Susmaya görə

en: ID
az: İD

en: Continue
az: Davam et

en: All
az: Hammısı

en: State
az: Dövlət

en: Desc
az: azaldın

en: Owner
az: Sahib

en: Other
az: Digər

en: Sort by
az: Sırala

en: Georgia
az: Gürcüstan

en: Changed
az: Dəyişdi

en: Apply
az: Yerinə yetir

en: Offset
az: Ofset

en: Not applicable
az: Tətbiq edilmir

en: Items per page
az: Səhifə başına maddələr

en: - All -
az: - Hamısı -

en: Upload logo image
az: Loqo şəklini yükləyin

en: « First
az: « Birinci

en: Last »
az: Son »

en: Logo path
az: Loqo marşrutu

en: Displaying @start - @end of @total
az: @total -ın @start - @end göstərilir
