farmOS Conservation Planner (1.1.0) - en to be translation catalogue (31 entries)

en: Next
be: Наступны

en: Status
be: Статус

en: Submit
be: Захаваць

en: Type
be: Тып

en: Manager
be: Кіраўнік

en: Description
be: Апісанне

en: Email settings
be: Налады пошты

en: Comments
be: Каментары

en: Yes
be: Так

en: No
be: Не

en: Overview
be: Агляд

en: Date
be: Дата

en: Search
be: Пошук

en: Reset
be: Скінуць

en: Name
be: Імя

en: Back
be: Назад

en: Label
be: Подпіс

en: Default
be: Прадвызначана

en: Notes
be: Заўвагі

en: ID
be: Iдэнтыфікатар

en: Continue
be: Працягнуць

en: Email
be: Адрас E-mail

en: All
be: Усе

en: Owner
be: Уладальнік

en: Other
be: Іншыя

en: Sort by
be: Сартаваць па

en: Georgia
be: Грузія

en: Apply
be: Ужыць

en: Not applicable
be: Не датычыцца

en: Upload logo image
be: Запампаваць лягатып

en: Logo path
be: Сцежка да лагатыпу
