farmOS Conservation Planner (1.1.0) - en to bn translation catalogue (15 entries)

en: Next
bn: পরবর্তী

en: Status
bn: স্ট্যাটাস

en: Type
bn: টাইপ

en: Description
bn: বিবরণ

en: Comments
bn: মন্তব্যসমূহ

en: Yes
bn: হ্যাঁ

en: No
bn: না

en: Overview
bn: সারসংক্ষেপ

en: Date
bn: তারিখ

en: Search
bn: অনুসন্ধান

en: Name
bn: নাম

en: Default
bn: ডিফল্ট

en: Continue
bn: এগিয়ে চল

en: Email
bn: ইমেইল

en: All
bn: সমস্ত
