farmOS Conservation Planner (1.1.0) - en to bs translation catalogue (15 entries)

en: Next
bs: Sljedeći

en: Type
bs: Tip

en: Description
bs: Opis

en: Comments
bs: Komentari

en: Yes
bs: Da

en: No
bs: Ne

en: Overview
bs: Pregled

en: Date
bs: Datum

en: Search
bs: Pretraga

en: Name
bs: Ime

en: Label
bs: Oznaka

en: Continue
bs: Nastavi

en: All
bs: Sve

en: Sort by
bs: Sortiraj prema

en: Apply
bs: Primjeni
