farmOS Conservation Planner (1.1.0) - en to da translation catalogue (53 entries)

en: Next
da: Næste

en: Submit
da: Indsend

en: Manager
da: Administrator

en: Description
da: Beskrivelse

en: Email settings
da: Indstillinger for e-mail

en: Comments
da: Kommentarer

en: Yes
da: Ja

en: No
da: Nej

en: Overview
da: Overblik

en: Date
da: Dato

en: Search
da: Søg

en: Reset
da: Gendan

en: Name
da: Navn

en: Back
da: Tilbage

en: Label
da: Etiket

en: Default
da: Standard

en: Notes
da: Noter

en: Continue
da: Fortsæt

en: Email
da: E-mail

en: All
da: Alle

en: Introduction
da: Introduktion

en: Phone
da: Telefon

en: State
da: Status

en: Desc
da: Faldende

en: Owner
da: Ejer

en: Other
da: Anden

en: Property
da: Egenskab

en: Street
da: Gade

en: City
da: By

en: Postal code
da: Postnummer

en: Sort by
da: Sortér efter

en: Georgia
da: Georgien

en: Female
da: Kvinde

en: Changed
da: Ændret

en: Review
da: Gennemgå

en: Reason
da: Begrundelse

en: Apply
da: Udfør

en: California
da: Californien

en: Offset
da: Forskydning

en: Rating
da: Bedømmelse

en: Not applicable
da: Ikke relevant

en: Staff
da: Ansatte

en: Items per page
da: Antal elementer

en: - All -
da: - Alle -

en: Upload logo image
da: Upload logobillede

en: « First
da: « Første

en: Last »
da: Sidste »

en: Infrastructure
da: Infrastruktur

en: Municipality
da: Kommune

en: Asc
da: Stigende

en: Human
da: Menneske

en: Logo path
da: Logosti

en: Displaying @start - @end of @total
da: Viser @start - @end af @total
