farmOS Conservation Planner (1.1.0) - en to eu translation catalogue (38 entries)

en: Next
eu: Hurrengoa

en: Status
eu: Egoera

en: Submit
eu: Bidali

en: Type
eu: Mota

en: Manager
eu: Zuzendaria

en: Description
eu: Azalpena

en: Email settings
eu: E-posta ezarpenak

en: Comments
eu: Iruzkinak

en: Yes
eu: Bai

en: No
eu: Ez

en: Overview
eu: Ikuspegi orokorra

en: Date
eu: Data

en: Search
eu: Bilatu

en: Reset
eu: Garbitu

en: Name
eu: Izena

en: Back
eu: Itzuli

en: Label
eu: Etiketa

en: Default
eu: Lehenetsia

en: Notes
eu: Oharrak

en: ID
eu: IDa

en: Continue
eu: Jarraitu

en: Email
eu: Eposta

en: All
eu: Guztiak

en: State
eu: Egoera

en: Desc
eu: Beheraka

en: Owner
eu: Jabea

en: Other
eu: Bestea

en: Personal information
eu: Informazio pertsonala

en: Changed
eu: Aldatuta

en: Apply
eu: Ezarri

en: Offset
eu: Desplazamendua

en: Items per page
eu: Elementuak orriak

en: - All -
eu: - Dena -

en: Upload logo image
eu: Igo logotipo irudia

en: « First
eu: « Lehenengoa

en: Last »
eu: Azkena »

en: Asc
eu: Goraka

en: Logo path
eu: Logoaren bidea (path)
