farmOS Conservation Planner (1.1.0) - en to he translation catalogue (46 entries)

en: Next
he: הבא

en: Status
he: סטטוס

en: Submit
he: שלח

en: Type
he: סוג

en: Manager
he: מנהל

en: Description
he: תיאור

en: Email settings
he: הגדרות דוא"ל

en: Comments
he: תגובות

en: Yes
he: כן

en: No
he: לא

en: Overview
he: סקירה

en: Date
he: תאריך

en: Search
he: חיפוש

en: Reset
he: איתחול

en: Name
he: שם

en: Back
he: אחורה

en: Label
he: תווית

en: Default
he: ברירת מחדל

en: Notes
he: הערות

en: Continue
he: להמשיך

en: Email
he: דוא"ל

en: All
he: הכל

en: Phone
he: טלפון

en: State
he: מצב

en: Desc
he: יורד

en: Owner
he: בעלים

en: Other
he: אחר

en: Street
he: רחוב

en: City
he: עיר

en: Postal code
he: מיקוד

en: Sort by
he: מיון לפי

en: Georgia
he: גאורגיה

en: Changed
he: השתנה

en: Review
he: סקירה

en: Reason
he: סיבה

en: Apply
he: החל

en: Offset
he: היסט

en: Rating
he: דירוג

en: Not applicable
he: לא ישים

en: Items per page
he: פריטים לעמוד

en: - All -
he: - הכל -

en: Upload logo image
he: טעינת תמונת לוגו

en: « First
he: « הראשון

en: Last »
he: העמוד האחרון »

en: Asc
he: סדר עולה

en: Logo path
he: נתיב הלוגו
