farmOS Conservation Planner (1.1.0) - en to jv translation catalogue (23 entries)

en: Next
jv: Sakterusé

en: Submit
jv: Kirim

en: Type
jv: Tipe

en: Description
jv: Katrangan

en: Comments
jv: Komèntar

en: Yes
jv: Ya

en: No
jv: Ora

en: Overview
jv: Sekilas

en: Date
jv: Tanggal

en: Search
jv: Goléki

en: Reset
jv: Baléknā

en: Name
jv: Jeneng

en: Label
jv: Judul

en: Default
jv: Gawan

en: Continue
jv: Lanjutna

en: All
jv: Kabèh

en: Desc
jv: Urut Mundur

en: Owner
jv: Sing duwé

en: Other
jv: Liyané

en: Reason
jv: Alesan

en: - All -
jv: - Kabeh -

en: Upload logo image
jv: Ngunggah gambar logo

en: Asc
jv: Urut Maju
