farmOS Conservation Planner (1.1.0) - en to ml translation catalogue (18 entries)

en: Next
ml: അടുത്തത്

en: Status
ml: സ്ഥിതി

en: Submit
ml: സമര്‍പ്പിക്കു

en: Type
ml: തരം

en: Manager
ml: മാനേജർ

en: Description
ml: വിവരണം

en: Email settings
ml: ഇമെയിൽ ക്രമീകരണങ്ങൾ

en: Comments
ml: അഭിപ്രായങ്ങൾ

en: Yes
ml: അതെ

en: No
ml: അല്ല

en: Overview
ml: അവലോകനം

en: Date
ml: തിയ്യതി

en: Search
ml: തിരയൂ

en: Reset
ml: പുനഃക്രമീകരണം

en: Name
ml: പേര്

en: Label
ml: അടയാളം

en: Continue
ml: തുടരുക

en: Email
ml: ഇമെയിൽ
