farmOS Conservation Planner (1.1.0) - en to mn translation catalogue (17 entries)

en: Next
mn: Дараах

en: Status
mn: Төлөв

en: Type
mn: Төрөл

en: Description
mn: Тайлбар

en: Email settings
mn: Имэйл тохиргоо

en: Comments
mn: Сэтгэгдэлүүд

en: Yes
mn: Тийм

en: No
mn: Үгүй

en: Overview
mn: Ерөнхий агуулга

en: Date
mn: Огноо

en: Search
mn: Хайх

en: Reset
mn: Анхны хэвд оруулах

en: Name
mn: Нэр

en: Default
mn: Анхны утга

en: Continue
mn: Үргэжлүүлэх

en: Email
mn: Имэйл

en: All
mn: Бүгд
