farmOS Conservation Planner (1.1.0) - en to ms translation catalogue (26 entries)

en: Next
ms: Seterusnya

en: Submit
ms: Serah

en: Type
ms: Jenis

en: Description
ms: Huraian

en: Comments
ms: Komen-komen

en: Yes
ms: Ya

en: No
ms: Tidak

en: Overview
ms: Gambaran keseluruhan

en: Date
ms: Tarikh

en: Search
ms: Carian

en: Reset
ms: Set semula

en: Name
ms: Nama

en: Default
ms: Lalai

en: Continue
ms: Teruskan

en: Email
ms: E-mel

en: All
ms: Semua

en: Desc
ms: Menurun

en: Owner
ms: Pemilik

en: Other
ms: Lain-lain

en: Sort by
ms: Susun mengikuti

en: Apply
ms: Pohon

en: Rating
ms: Penilaian

en: Items per page
ms: Item per halaman

en: - All -
ms: - Semua -

en: Upload logo image
ms: Pindah naik imej logo

en: Asc
ms: Menaik
