farmOS Conservation Planner (1.1.0) - en to ne translation catalogue (22 entries)

en: Next
ne: अर्को

en: Status
ne: अवस्था

en: Submit
ne: बुझाउनुहोश

en: Type
ne: प्रकार

en: Description
ne: विवरण

en: Comments
ne: टिप्पणीहरू

en: Yes
ne: हो

en: No
ne: हुँदैन

en: Overview
ne: समिक्षा

en: Date
ne: मिति

en: Search
ne: खोज्नुहोस्

en: Reset
ne: रिसेट गर्नुहोस्

en: Name
ne: नाम

en: Label
ne: लेबल

en: Default
ne: पूर्वनिर्धारित

en: ID
ne: परिचय

en: Continue
ne: जारी राख्नुहोस्

en: Email
ne: ईमेल

en: All
ne: सबै

en: Sort by
ne: क्रमबद्ध

en: « First
ne: « पहिलो

en: Logo path
ne: ब्याजको मार्ग
