farmOS Conservation Planner (1.1.0) - en to sk translation catalogue (46 entries)

en: Next
sk: Ďalej

en: Status
sk: Stav

en: Submit
sk: Odoslať

en: Type
sk: Typ

en: Manager
sk: Správca

en: Description
sk: Popis

en: Email settings
sk: Nastavenia e-mailu

en: Comments
sk: Komentáre

en: Yes
sk: Áno

en: No
sk: Nie

en: Overview
sk: Prehľad

en: Date
sk: Dátum

en: Search
sk: Vyhľadávanie

en: Name
sk: Názov

en: Back
sk: Späť

en: Label
sk: Označenie

en: Default
sk: Predvolené

en: Notes
sk: Poznámky

en: Continue
sk: Pokračovať

en: Email
sk: E-mail

en: All
sk: Všetky

en: Phone
sk: Telefón

en: State
sk: Stav

en: Desc
sk: Zostupne

en: Owner
sk: Vlastník

en: Other
sk: Ostatné

en: Property
sk: Vlastnosť

en: Street
sk: Ulica

en: City
sk: Mesto

en: Postal code
sk: PSČ

en: Sort by
sk: Zoradiť podľa

en: Georgia
sk: Gruzínsko

en: Changed
sk: Zmenené

en: Review
sk: Prehľad

en: Reason
sk: Dôvod

en: Apply
sk: Použiť

en: Offset
sk: Ofset

en: Rating
sk: Hodnotenie

en: Not applicable
sk: Neurčené

en: Items per page
sk: Položky na stránku

en: - All -
sk: - Všetky -

en: Upload logo image
sk: Nahrať obrázok loga

en: « First
sk: «

en: Last »
sk: »

en: Asc
sk: Vzostupne

en: Logo path
sk: Cesta k logu
