farmOS Conservation Planner (1.2.0) - en to dz translation catalogue (11 entries)

en: Next
dz: ཤུལ་མམ།

en: Status
dz: གནས་ཚད།

en: Submit
dz: བྱིན།

en: Type
dz: དབྱེ་བ།

en: Description
dz: འགྲེལ་བཤད།

en: Comments
dz: བསམ་བཀོད་ཚུ་

en: Yes
dz: ཨིན།

en: No
dz: མེན།

en: Unknown
dz: མ་ཤེསཔ་

en: Continue
dz: འཕྲོ་མཐུད་

en: Upload logo image
dz: ལས་རྟགས་གཟུགས་བརྙན་འདི་  སྐྱེལ་བཙུགས་འབད།
