farmOS Conservation Planner (1.2.0) - en to eo translation catalogue (20 entries)

en: Next
eo: Sekva

en: Status
eo: Stato

en: Submit
eo: Mi aliĝas

en: Type
eo: Tipo

en: Description
eo: Priskribo

en: Email settings
eo: Retpoŝtaj agordoj

en: Comments
eo: Komentoj

en: Yes
eo: Jes

en: No
eo: Ne

en: Overview
eo: Superrigardo

en: Label
eo: Etikedo.

en: Unknown
eo: Nekonata

en: Continue
eo: Daŭrigu

en: Email
eo: Retmesaĝo

en: Other
eo: Alia

en: City
eo: Urbo

en: Postal code
eo: Poŝtkodo

en: Rating
eo: Pritaksado

en: Upload logo image
eo: Alŝutu emblemon

en: Logo path
eo: Dosierindikilo de emblemo
