farmOS Conservation Planner (1.2.0) - en to fi translation catalogue (38 entries)

en: Next
fi: Seuraava

en: Status
fi: Tila

en: Submit
fi: Lähetä

en: Email address
fi: Sähköpostiosoite

en: Type
fi: Tyyppi

en: Send email
fi: Lähetä sähköposti

en: Manager
fi: Manageri

en: Description
fi: Kuvaus

en: Email settings
fi: Sähköpostiasetukset

en: Comments
fi: Kommentit

en: Yes
fi: Kyllä

en: No
fi: Ei

en: Overview
fi: Yleiskatsaus

en: Back
fi: Takaisin

en: Label
fi: Tunnus

en: Notes
fi: Lisätietoa

en: Unknown
fi: Tuntematon

en: Continue
fi: Jatka

en: Email
fi: Sähköpostiosoite

en: Phone
fi: Puhelin

en: State
fi: Tila

en: Other
fi: Muu

en: Property
fi: Ominaisuus

en: Street
fi: Katuosoite

en: City
fi: Kaupunki

en: Postal code
fi: Postinumero

en: Review
fi: Tarkistus

en: California
fi: Kalifornia

en: North Carolina
fi: Pohjois-Carolina

en: North Dakota
fi: Pohjois-Dakota

en: South Carolina
fi: Etelä-Carolina

en: South Dakota
fi: Etelä-Dakota

en: West Virginia
fi: Länsi-Virginia

en: Rating
fi: Arvio

en: Upload logo image
fi: Tallenna logokuva

en: Municipality
fi: Kotipaikka

en: Logo path
fi: Logon polku

en: Boundary
fi: Raja
