farmOS Conservation Planner (1.2.0) - en to hu translation catalogue (47 entries)

en: Next
hu: Következő

en: Status
hu: Állapot

en: Submit
hu: Beküldés

en: Email address
hu: E-mail cím

en: Type
hu: Típus

en: Send email
hu: Email küldése

en: Manager
hu: Menedzser

en: Description
hu: Leírás

en: Email settings
hu: Email beállítások

en: Comments
hu: Hozzászólások

en: Yes
hu: Igen

en: No
hu: Nem

en: Overview
hu: Áttekintés

en: Back
hu: Vissza

en: Label
hu: Címke

en: Notes
hu: Jegyzetek

en: Unknown
hu: Ismeretlen

en: Continue
hu: Folytatás

en: Email
hu: E-mail

en: Introduction
hu: Bevezetés

en: Phone
hu: Telefon

en: State
hu: Állapot

en: Other
hu: Egyéb

en: Property
hu: Tulajdonság

en: Street
hu: Utca

en: City
hu: Város

en: Postal code
hu: Irányítószám

en: Georgia
hu: Grúzia

en: Female
hu: Nő

en: Review
hu: Áttekintés

en: Reason
hu: Ok

en: Alaska
hu: Alaszka

en: California
hu: Kalifornia

en: New Mexico
hu: Új-Mexikó

en: North Carolina
hu: Észak-Karolina

en: North Dakota
hu: Észak-Dakota

en: South Carolina
hu: Dél-Karolina

en: South Dakota
hu: Dél-Dakota

en: West Virginia
hu: Nyugat-Virginia

en: Rating
hu: Értékelés

en: Upload logo image
hu: Logó kép feltöltése

en: Energy
hu: Energia

en: Human
hu: Ember

en: Animals
hu: Állatok

en: Logo path
hu: Logó útvonala

en: Boundary
hu: Határ

en: Property Description
hu: Ingatlan leírása
