farmOS Conservation Planner (1.2.0) - en to is translation catalogue (25 entries)

en: Next
is: Næsta

en: Status
is: Staða

en: Submit
is: Vista

en: Email address
is: Netfang

en: Type
is: Gerð

en: Send email
is: Senda tölvupóst

en: Manager
is: Stjórnandi

en: Description
is: Lýsing

en: Email settings
is: Tölvupóstsstillingar

en: Comments
is: Ummæli

en: Yes
is: Já

en: No
is: Nei

en: Overview
is: Yfirlit

en: Back
is: Til baka

en: Label
is: Merking

en: Unknown
is: Óþekkt

en: Continue
is: Halda áfram

en: Email
is: Netfang

en: Phone
is: Sími

en: State
is: Fylki

en: Street
is: Gata

en: City
is: Borg

en: Postal code
is: Póstnúmer

en: Georgia
is: Georgía

en: Review
is: Yfirlestur
