farmOS Conservation Planner (1.2.0) - en to nl translation catalogue (39 entries)

en: Next
nl: Volgende

en: Submit
nl: Indienen

en: Email address
nl: E-mailadres

en: Send email
nl: Verstuur e-mail

en: Manager
nl: Beheerder

en: Description
nl: Beschrijving

en: Email settings
nl: E-mail-instellingen

en: Comments
nl: Reacties

en: Yes
nl: Ja

en: No
nl: Nee

en: Overview
nl: Overzicht

en: Back
nl: Terug

en: Notes
nl: Notities

en: Unknown
nl: Onbekend

en: Continue
nl: Doorgaan

en: Email
nl: E-mail

en: Introduction
nl: Inleiding

en: Phone
nl: Telefoonnummer

en: State
nl: Status

en: Other
nl: Andere

en: Personal information
nl: Persoonlijke gegevens

en: Property
nl: Eigenschap

en: Street
nl: Straat

en: City
nl: Plaats

en: Postal code
nl: Postcode

en: Georgia
nl: Georgië

en: Female
nl: Vrouw

en: Review
nl: Overzicht

en: Reason
nl: Reden

en: Farm
nl: Boerderij

en: Rating
nl: Waardering

en: Upload logo image
nl: Logo-afbeelding uploaden

en: Municipality
nl: Gemeenschap

en: Goals
nl: Doelen

en: Animals
nl: Dieren

en: Logo path
nl: Logopad

en: Boundary
nl: Grens

en: Livestock
nl: Vee

en: Land asset
nl: Gronden
