farmOS Conservation Planner (1.2.0) - en to ro translation catalogue (28 entries)

en: Next
ro: Următor

en: Status
ro: Stare

en: Submit
ro: Trimite

en: Email address
ro: Adresă email

en: Type
ro: Tip

en: Send email
ro: Trimite email

en: Description
ro: Descriere

en: Email settings
ro: Setări e-mail

en: Comments
ro: Comentarii

en: Yes
ro: Da

en: No
ro: Nu

en: Overview
ro: Privire de ansamblu

en: Back
ro: Înapoi

en: Label
ro: Etichetă

en: Notes
ro: Note

en: Unknown
ro: Necunoscut

en: Continue
ro: Continuare

en: Email
ro: email

en: Phone
ro: Telefon

en: State
ro: Status

en: Other
ro: Altele

en: Property
ro: Proprietate

en: Street
ro: Strada

en: City
ro: Oraş/Sector

en: Postal code
ro: Cod poştal

en: Review
ro: Verificare

en: Upload logo image
ro: Încărcare imagine antet

en: Logo path
ro: Cale către logo
