farmOS Conservation Planner (1.2.0) - en to se translation catalogue (5 entries)

en: Email address
se: Epoasta čujuhus

en: Type
se: Šládja

en: Description
se: Čilgehus

en: Yes
se: Jua

en: No
se: Ii
