farmOS Conservation Planner (1.2.0) - en to uk translation catalogue (97 entries)

en: Next
uk: Наступний

en: Status
uk: Стан

en: Submit
uk: Надіслати

en: Email address
uk: Адреса електронної пошти

en: Type
uk: Тип

en: Send email
uk: Надіслати електронний лист

en: Manager
uk: Керівник

en: Description
uk: Опис

en: Email settings
uk: Налаштування електронної пошти

en: Comments
uk: Коментарі

en: Yes
uk: Так

en: No
uk: Ні

en: Overview
uk: Огляд

en: Back
uk: Назад

en: Label
uk: Мітка

en: Notes
uk: Примітки

en: Unknown
uk: Невідомо

en: Continue
uk: Продовжити

en: Email
uk: Електронна пошта

en: Introduction
uk: Вступ

en: Phone
uk: Телефон

en: State
uk: Стан

en: Other
uk: Інше

en: Personal information
uk: Особисті дані

en: Decision
uk: Рішення

en: Property
uk: Властивість

en: Property name
uk: Назва властивості

en: Street
uk: Вулиця

en: City
uk: Місто

en: Postal code
uk: Поштовий індекс

en: Georgia
uk: Грузія

en: Female
uk: Жіноча

en: Review
uk: Перевірити

en: Reason
uk: Підстава

en: Alabama
uk: Алабама

en: Alaska
uk: Аляска

en: Arizona
uk: Арізона

en: Arkansas
uk: Арканзас

en: California
uk: Каліфорнія

en: Colorado
uk: Колорадо

en: Connecticut
uk: Коннектикут

en: Delaware
uk: Делавер

en: Florida
uk: Флорида

en: Hawaii
uk: Гаваї

en: Idaho
uk: Айдахо

en: Illinois
uk: Іллінойс

en: Indiana
uk: Індіана

en: Iowa
uk: Айова

en: Kansas
uk: Канзас

en: Kentucky
uk: Кентуккі

en: Louisiana
uk: Луїзіана

en: Maine
uk: Мен

en: Maryland
uk: Меріленд

en: Massachusetts
uk: Масачусетс

en: Michigan
uk: Мічиган

en: Minnesota
uk: Міннесота

en: Mississippi
uk: Міссісіпі

en: Missouri
uk: Міссурі

en: Montana
uk: Монтана

en: Nebraska
uk: Небраска

en: Nevada
uk: Невада

en: New Hampshire
uk: Нью-Гемпшир

en: New Jersey
uk: Нью-Джерсі

en: New Mexico
uk: Нью-Мексико

en: New York
uk: Нью-Йорк

en: North Carolina
uk: Північна Кароліна

en: North Dakota
uk: Північна Дакота

en: Ohio
uk: Огайо

en: Oklahoma
uk: Оклахома

en: Oregon
uk: Орегон

en: Pennsylvania
uk: Пенсільванія

en: Rhode Island
uk: Род-Айленд

en: South Carolina
uk: Південна Кароліна

en: South Dakota
uk: Південна Дакота

en: Tennessee
uk: Теннессі

en: Texas
uk: Техас

en: Utah
uk: Юта

en: Vermont
uk: Вермонт

en: Virginia
uk: Вірджинія

en: Washington
uk: Вашингтон

en: West Virginia
uk: Західна Вірджинія

en: Wisconsin
uk: Вісконсин

en: Wyoming
uk: Вайомінг

en: Farm
uk: Ферма

en: Plans
uk: Плани

en: Rating
uk: Рейтинг

en: Additional comments
uk: Додаткові коментарі

en: Practice
uk: Тренування

en: Upload logo image
uk: Викласти зображення з логотипом

en: Infrastructure
uk: Інфраструктура

en: Energy
uk: Енергія

en: Water
uk: Вода

en: Municipality
uk: Муніципалітет

en: Animals
uk: Тварини

en: Logo path
uk: Шлях до логотипа

en: Boundary
uk: Межа

en: Livestock
uk: Худоба
