farmOS Conservation Planner (1.3.0) - en to br translation catalogue (9 entries)

en: Next
br: Da heul

en: Status
br: Statud

en: Email address
br: Chomlec'h postel

en: Send email
br: Kas ur postel

en: Yes
br: Ya

en: No
br: Nann

en: Continue
br: Kenderc'hel

en: Email
br: Chomlec'h postel

en: Introduction
br: Digoradur
