farmOS Conservation Planner (1.3.0) - en to cs translation catalogue (42 entries)

en: Next
cs: Další

en: Status
cs: Stav

en: Submit
cs: Odeslat

en: Email address
cs: E-mail

en: Type
cs: Typ

en: Send email
cs: Odeslat e-mail

en: Description
cs: Popis

en: Email settings
cs: Nastavení e-mailu

en: Comments
cs: Komentáře

en: Yes
cs: Ano

en: No
cs: Ne

en: Overview
cs: Přehled

en: Back
cs: Zpět

en: Label
cs: Popisek

en: Notes
cs: Poznámky

en: Unknown
cs: Neznámý

en: Continue
cs: Pokračovat

en: Email
cs: E-mail

en: Introduction
cs: Úvod

en: Phone
cs: Telefon

en: State
cs: Stav

en: Other
cs: Jiné

en: Personal information
cs: Osobní informace

en: Street
cs: Ulice

en: City
cs: Město

en: Postal code
cs: PSČ

en: Results
cs: Výsledky

en: Review
cs: Revize

en: Reason
cs: Důvod

en: Alaska
cs: Aljaška

en: California
cs: Kalifornie

en: Hawaii
cs: Hawai

en: New Mexico
cs: Nové Mexiko

en: North Carolina
cs: Severní Karolína

en: North Dakota
cs: Severní Dakota

en: Pennsylvania
cs: Pensylvánie

en: South Carolina
cs: Jižní Karolína

en: South Dakota
cs: Jižní Dakota

en: Virginia
cs: Virginie

en: West Virginia
cs: Západní Virginie

en: Upload logo image
cs: Nahrát obrázek loga

en: Logo path
cs: Cesta k logu
