farmOS Conservation Planner (1.3.0) - en to fa translation catalogue (32 entries)

en: Next
fa: بعدی

en: Status
fa: وضعیت

en: Submit
fa: ثبت

en: Email address
fa: نشانی پست الکترونیکی

en: Type
fa: نوع

en: Send email
fa: ارسال پست الکترونیکی

en: Manager
fa: مدیر

en: Description
fa: توضیحات

en: Email settings
fa: پیکربندی پست الکترونیکی

en: Comments
fa: دیدگاه‌ها

en: Yes
fa: بله

en: No
fa: خیر

en: Overview
fa: مرورکلی

en: Back
fa: بازگشت

en: Label
fa: برچسب

en: Notes
fa: یادداشت‌ها

en: Unknown
fa: نامشخص

en: Continue
fa: ادامه

en: Email
fa: پست الکترونیکی

en: Introduction
fa: معرفی

en: Phone
fa: تلفن

en: State
fa: وضعیت

en: Other
fa: ساير

en: Property
fa: ویژگی

en: City
fa: شهر

en: Postal code
fa: کد پستی

en: Georgia
fa: گرجستان

en: Results
fa: نتایج

en: Review
fa: بازبینی

en: Reason
fa: دلیل

en: Upload logo image
fa: بارگذاری تصویر آرم

en: Logo path
fa: مسیر آرم
