farmOS Conservation Planner (1.3.0) - en to kn translation catalogue (73 entries)

en: Next
kn: ಮುಂದಕ್ಕೆ

en: Status
kn: ಸ್ಥಿತಿ

en: Submit
kn: ಸಲ್ಲಿಸಿ

en: Email address
kn: ಮಿಂಚಂಚೆ ವಿಳಾಸ

en: Type
kn: ಶೈಲಿ

en: Send email
kn: ಮಿಂಚಂಚೆಯನ್ನು ಕಳುಹಿಸಿ

en: Manager
kn: ವ್ಯವಸ್ಥಾಪಕ

en: Description
kn: ವರ್ಣನೆ

en: Comments
kn: ಪ್ರತಿಕ್ರಿಯೆಗಳು

en: Yes
kn: ಸರಿ

en: No
kn: ಇಲ್ಲ

en: Overview
kn: ಅವಲೋಕನ

en: Back
kn: ಹಿಂದಕ್ಕೆ

en: Label
kn: ಗುರುತುಪಟ್ಟಿ

en: Notes
kn: ಟಿಪ್ಪಣಿಗಳು

en: Unknown
kn: ಗೊತ್ತಿಲ್ಲದ

en: Continue
kn: ಮುಂದುವರೆ

en: Email
kn: ಇಮೇಲ್

en: Introduction
kn: ಪರಿಚಯ

en: Phone
kn: ದೂರವಾಣಿ

en: State
kn: ಸ್ಥಿತಿ

en: Other
kn: ಇತರೆ

en: Street
kn: ಬೀದಿ

en: Review
kn: ಅವಲೋಕಿಸು

en: Reason
kn: ಕಾರಣ

en: Alabama
kn: ಅಲಬಾಮ

en: Alaska
kn: ಅಲಸ್ಕಾ

en: Arizona
kn: ಅರಿಝೋನಾ

en: Arkansas
kn: ಅರ್ಕನ್ಸಾಸ್

en: California
kn: ಕ್ಯಾಲಿಫೋರ್ನಿಯಾ

en: Colorado
kn: ಕೊಲರಾಡೊ

en: Connecticut
kn: ಕನೆಕ್ಟಿಕಟ್

en: Delaware
kn: ಡೆಲಾವೇರ್

en: Florida
kn: ಫ್ಲೋರಿಡಾ

en: Hawaii
kn: ಹವಾಯಿ

en: Idaho
kn: ಇದಾಹೊ

en: Illinois
kn: ಇಲ್ಲಿನೋಯಿಸ್

en: Iowa
kn: ಅಯೋವ

en: Kansas
kn: ಕನ್ಸಾಸ್

en: Kentucky
kn: ಕೆಂಟುಕಿ

en: Louisiana
kn: ಲೌಸಿಯಾನ

en: Maine
kn: ಮೈನಿ

en: Maryland
kn: ಮೇರಿಲ್ಯಾಂಡ್

en: Massachusetts
kn: ಮಸಾಚುಯೆಟ್ಸ್‍

en: Michigan
kn: ಮಿಶಿಗನ್

en: Minnesota
kn: ಮಿನೆಸೋಟಾ

en: Mississippi
kn: ಮಿಸಿಸಿಪ್ಪಿ

en: Missouri
kn: ಮಿಸೌರಿ

en: Montana
kn: ಮೊಂಟಾನ

en: Nebraska
kn: ನಬ್ರಾಸ್ಕಾ

en: Nevada
kn: ನೆವೆಡಾ

en: New Hampshire
kn: ನ್ಯೂ ಹ್ಯಾಂಪ್‍ಶೈರ್

en: New Jersey
kn: ನ್ಯೂ ಜರ್ಸಿ

en: New Mexico
kn: ನ್ಯೂ ಮೆಕ್ಸಿಕೊ

en: North Carolina
kn: ನಾರ್ತ್ ಕರೋಲಿನಾ

en: North Dakota
kn: ನಾರ್ತ್ ಡಕೋಟಾ

en: Ohio
kn: ಓಹಿಯೊ

en: Oklahoma
kn: ಓಕ್ಲಹಾಮ

en: Oregon
kn: ಒರೆಗಾನ್

en: Pennsylvania
kn: ಪೆನಿನ್‍ಸಿಲ್ವೇನಿಯಾ

en: Rhode Island
kn: ರೋಡ್ ಐಲ್ಯಾಂಡ್

en: South Carolina
kn: ಸೌತ್ ಕೆರೊಲಿನಾ

en: South Dakota
kn: ಸೌತ್ ಡಕೋಟ

en: Tennessee
kn: ಟೆನಿಸೀ

en: Texas
kn: ಟೆಕ್ಸಾಸ್

en: Utah
kn: ಯುಟಾ

en: Vermont
kn: ವೆರ್ಮೌಂಟ್

en: Virginia
kn: ವರ್ಜೀನಿಯಾ

en: West Virginia
kn: ವೆಸ್ಟ್‍ ವರ್ಜೀನಿಯಾ

en: Wisconsin
kn: ವಿಸ್ಕನ್‍ಸಿನ್

en: Rating
kn: ರೇಟಿಂಗ್

en: Infrastructure
kn: ಸಂಪನ್ಮೂಲ

en: Energy
kn: ಶಕ್ತಿ
