farmOS Conservation Planner (1.3.0) - en to pl translation catalogue (54 entries)

en: Next
pl: Dalej

en: Submit
pl: Zachowaj

en: Email address
pl: Adres e-mail

en: Type
pl: Typ

en: Send email
pl: Wyślij e-mail

en: Manager
pl: Zarządzający

en: Description
pl: Opis

en: Email settings
pl: Ustawienia e-mail

en: Comments
pl: Komentarze

en: Yes
pl: Tak

en: No
pl: Nie

en: Overview
pl: Przegląd

en: Back
pl: Wstecz

en: Label
pl: Etykieta

en: Notes
pl: Notatki

en: Unknown
pl: Nieznany

en: Continue
pl: Kontynuuj

en: Introduction
pl: Wprowadzenie

en: Phone
pl: Telefon

en: State
pl: Stan

en: Other
pl: Inne

en: Personal information
pl: Informacje personalne

en: Property
pl: Właściwość

en: Street
pl: Ulica

en: City
pl: Miasto

en: Postal code
pl: Kod pocztowy

en: Georgia
pl: Gruzja

en: Female
pl: Kobieta

en: Results
pl: Wyniki

en: Review
pl: Podgląd

en: Reason
pl: Powód

en: California
pl: Kalifornia

en: Colorado
pl: Kolorado

en: Florida
pl: Floryda

en: Hawaii
pl: Hawaje

en: Louisiana
pl: Luizjana

en: Mississippi
pl: Missisipi

en: New Mexico
pl: Nowy Meksyk

en: New York
pl: Nowy Jork

en: North Carolina
pl: Karolina Północna

en: North Dakota
pl: Dakota Północna

en: Pennsylvania
pl: Pensylwania

en: South Carolina
pl: Karolina Południowa

en: South Dakota
pl: Dakota Południowa

en: Texas
pl: Teksas

en: Virginia
pl: Wirginia

en: Washington
pl: Waszyngton

en: West Virginia
pl: Wirginia Zachodnia

en: Plans
pl: Plany

en: Rating
pl: Ocena

en: Upload logo image
pl: Wyślij plik graficzny z logo

en: Energy
pl: Energia

en: Logo path
pl: Ścieżka logo

en: Boundary
pl: Granica
