farmOS Conservation Planner (1.3.0) - en to si translation catalogue (10 entries)

en: Next
si: ඊලඟ

en: Status
si: තත්වය

en: Submit
si: ඉදිරිපත් කරන්න

en: Email address
si: විද්‍යුත් තැපැල් ලිපිනය

en: Type
si: වර්ගය

en: Send email
si: විද්‍යුත් තැපැල යවන්න

en: Description
si: විස්තරය

en: Email settings
si: විද්‍යුත් තැපැල් සැකසුම්

en: Label
si: ලේබලය

en: Continue
si: පෙරට යන්න
