farmOS Conservation Planner (1.3.0) - en to vi translation catalogue (37 entries)

en: Next
vi: Tiếp

en: Status
vi: Trạng thái

en: Submit
vi: Gửi đi

en: Email address
vi: Địa chỉ thư điện tử

en: Type
vi: Kiểu

en: Send email
vi: Gửi thư điện tử

en: Manager
vi: Điều hành viên

en: Description
vi: Mô tả

en: Email settings
vi: Thiết lập thư điện tử

en: Comments
vi: Bình luận

en: Yes
vi: Có

en: No
vi: Không

en: Overview
vi: Tổng quan

en: Back
vi: Trở lại

en: Label
vi: Nhãn

en: Notes
vi: Ghi chú

en: Unknown
vi: Không rõ

en: Continue
vi: Tiếp tục

en: Email
vi: Thư điện tử

en: Introduction
vi: Giới thiệu

en: Phone
vi: Điện thoại

en: State
vi: Bang

en: Other
vi: Khác

en: Property
vi: Thuộc tính

en: Street
vi: Đường

en: City
vi: Thành phố

en: Postal code
vi: Mã bưu điện

en: Female
vi: Nữ

en: Results
vi: Kết quả

en: Review
vi: Duyệt lại

en: Reason
vi: Lí do

en: Alaska
vi: A-la-x-ca

en: Rating
vi: Xếp hạng

en: Upload logo image
vi: Tải lên ảnh biểu huy

en: Infrastructure
vi: Hạ tầng

en: Energy
vi: Năng lượng

en: Human
vi: Người
