farmOS Conservation Planner (1.0.1) - en to lt translation catalogue (35 entries)

en: Next
lt: Kitas

en: Status
lt: Būsena

en: Submit
lt: Siųsti

en: Type
lt: Tipas

en: Manager
lt: Valdytojas

en: Description
lt: Aprašymas

en: Email settings
lt: El. pašto nustatymai

en: Comments
lt: Komentarai

en: Yes
lt: Taip

en: No
lt: Ne

en: Date
lt: Data

en: Search
lt: Paieška

en: Reset
lt: Išvalyti

en: Name
lt: Pavadinimas

en: Back
lt: Atgal

en: Label
lt: Etiketė

en: Default
lt: Numatytasis

en: Notes
lt: Pastabos

en: Continue
lt: Tęsti

en: Email
lt: El. paštas

en: Introduction
lt: Įžanga

en: Phone
lt: Telefonas

en: State
lt: Etapas

en: Other
lt: Kiti

en: Street
lt: Gatvė

en: City
lt: Miestas

en: Postal code
lt: Pašto kodas

en: Sort by
lt: Rikiuoti pagal

en: Georgia
lt: Gruzija

en: Reason
lt: Priežastis

en: Apply
lt: Pritaikyti

en: Rating
lt: Reitingas

en: Not applicable
lt: Nepalaikoma

en: Upload logo image
lt: Įkelti logotipo paveikslėlį

en: Logo path
lt: Logotipo kelias
