Farm Template (1.0.0-alpha1) - en to bg translation catalogue (25 entries)

en: Value
bg: Стойност

en: Cancel
bg: Отмени

en: Remove
bg: Премахни

en: Description
bg: Описание

en: Log
bg: Регистър

en: Enabled
bg: Активиран

en: Yes
bg: Да

en: No
bg: Не

en: Edit
bg: Редактирай

en: Weight
bg: Тегло

en: Multiple
bg: Множествен

en: Required
bg: Задължително

en: Settings
bg: Настройки

en: Field
bg: Поле

en: Label
bg: Заглавие

en: Save
bg: Запази

en: Region
bg: Област на сайта

en: Template
bg: Шаблон

en: Add template
bg: Добавяне на шаблон

en: Hidden
bg: Скрит

en: Workflow
bg: Информационен поток

en: Select
bg: Избери

en: Manage fields
bg: Управление на полета

en: Add field
bg: Добави поле

en: Field settings
bg: Настройки на полето
