Farm Template (1.0.0-alpha1) - en to sk translation catalogue (42 entries)

en: Value
sk: Hodnota

en: Cancel
sk: Zrušiť

en: Remove
sk: Odstrániť

en: Description
sk: Popis

en: Log
sk: Záznam

en: Enabled
sk: Povolené

en: Quantity
sk: Množstvo

en: Yes
sk: Áno

en: No
sk: Nie

en: Edit
sk: Upraviť

en: Weight
sk: Váha

en: Multiple
sk: Viacero naraz

en: Required
sk: Povinné

en: Settings
sk: Nastavenia

en: Field
sk: Pole

en: Label
sk: Označenie

en: Save
sk: Uložiť

en: Region
sk: Umiestnenie

en: Field name
sk: Meno poľa

en: Fields
sk: Polia

en: Textfield
sk: Textové pole

en: Template
sk: Šablóna

en: Hidden
sk: Skryté

en: Workflow
sk: Postup práce

en: Units
sk: Jednotky

en: Default value
sk: Predvolená hodnota

en: Select
sk: Zvoľte

en: Manage fields
sk: Spravovať polia

en: Add field
sk: Pridať pole

en: Text area
sk: Rozsiahle textové pole

en: Form
sk: Formulár

en: Field settings
sk: Nastavenie poľa

en: Autocomplete
sk: Automatické dokončenie

en: Bundle
sk: Zväzok

en: Default values
sk: Predvolené hodnoty

en: Entity ID
sk: ID Entity

en: Datetime
sk: Dátum a čas

en: An autocomplete text field.
sk: Samodokončovacie textové pole.

en: Manage Fields
sk: Správa polí

en: Third party settings
sk: Nastavenia tretej strany

en: Widget type machine name
sk: Strojový názov typu widgetu

en: Default unit
sk: Predvolená jednotka
