Farm Template (1.0.0-alpha1) - en to ro translation catalogue (43 entries)

en: Value
ro: Valoare

en: Cancel
ro: Anulare

en: Remove
ro: Elimină

en: Description
ro: Descriere

en: Log
ro: Jurnal

en: Enabled
ro: Activat

en: Quantity
ro: Cantitate

en: Yes
ro: Da

en: No
ro: Nu

en: Edit
ro: Editați

en: Weight
ro: Greutate

en: Multiple
ro: Multiplă

en: Required
ro: Necesar

en: Settings
ro: Setări

en: Field
ro: Câmp

en: Label
ro: Etichetă

en: Save
ro: Salvare

en: Region
ro: Regiune

en: Field ID
ro: ID câmp

en: Field name
ro: Nume câmp

en: Fields
ro: Câmpuri

en: Textfield
ro: Câmp de text

en: Default Value
ro: valoare implicită

en: Template
ro: Șablon

en: Hidden
ro: Ascuns

en: Workflow
ro: Fluxul de lucru

en: Templates
ro: Şabloane

en: Default value
ro: Valoare implicită

en: Select
ro: Alege

en: Manage fields
ro: Gestionați câmpurile

en: Add field
ro: Adaugă câmp

en: Text area
ro: Zonă de text

en: Form
ro: Formular

en: Field settings
ro: Opțiuni câmp

en: Autocomplete
ro: Completare automată

en: Bundle
ro: Pachet

en: Default values
ro: Valori implicite

en: Entity ID
ro: ID-ul entității

en: Datetime
ro: DataTimp

en: An autocomplete text field.
ro: Un câmp text cu autocompletare.

en: Third party settings
ro: Configurări externe

en: Target entity type
ro: Tipul de entitate vizat

en: Widget type machine name
ro: Numele mașină pentru tipul widget-ului
