farmOS_land_drawing_tool (1.0.3) - en to ca translation catalogue (5 entries)

en: Type
ca: Tipus

en: Name
ca: Nom

en: Import
ca: Importa

en: Icon
ca: Icona

en: Other
ca: Altres
