farmOS_land_drawing_tool (1.0.3) - en to gl translation catalogue (5 entries)

en: Type
gl: Tipo

en: Name
gl: Nome

en: Import
gl: Importar

en: Icon
gl: Icona

en: Other
gl: Outro
