farmOS_land_drawing_tool (1.0.3) - en to hr translation catalogue (5 entries)

en: Type
hr: Vrsta

en: Name
hr: Naziv

en: Import
hr: Uvezi

en: Icon
hr: Ikona

en: Other
hr: Ostalo
