farmOS_land_drawing_tool (1.0.3) - en to ru translation catalogue (6 entries)

en: Type
ru: Тип

en: Name
ru: Название

en: Import
ru: Импортировать

en: Icon
ru: Иконка

en: Other
ru: Другое

en: other
ru: другой
